Nosgoth, czyli ludzie kontra wampiry

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nosgoth, czyli ludzie kontra wampiry - gamedot.pl
Legacy of Kain to uniwersum, które od dawna czeka na wznowienie. Niestety nie zanosi się na szybki powrót do tego wampirzego świata, z należytym rozmachem i budżetem. Otrzymamy za to Nosgoth, grę free to play zbudowaną na ciekawym pomyśle, czyli skonfrontowaniu na arenie dwóch drużyn – jednej złożonej z ludzi, drugiej z wampirów. 
 
 
Na stronie gry można się już zapisywać do bety Nosgoth.
 
Przypomina to trochę Gotham City Impostors tylko z bardziej poważną otoczką. Nie zdziwiłbym się też gdyby gra po odniesieniu sukcesu została też przeniesiona na konsole nowej generacji, bardziej otwartej na model free to play niż ich poprzednicy. To jednak odległa przyszłość, Nosgoth musi najpierw w ogóle się ukazać i zebrać wokół siebie konkretną społeczność... powinno się to jednak udać.
 
 
źródło: nosgoth.com
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]