Ninja Theory, twórcy ostatniego Devil May Cry, coś szykują…

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ninja Theory, twórcy ostatniego Devil May Cry, coś szykują… - gamedot.pl
Brytyjskie Ninja Theory to grupa utalentowanych ludzi, którzy potrafią tworzyć piękne gry… zawsze jednak brakuje w nich czegoś co mogłoby wrzucić ich do tej samej ligi co Naughty Dog, Platinum Games czy Bungie. 
 
Tameem Antoniades, współzałożyciel firmy potwierdza, że wkrótce pokaże „nową markę” najpewniej zmierzającą na nową generację. Zapowiedź ta przypadkowo pokrywa się ze zbliżającymi targami Gamescom, na których, podczas konferencji Sony można pokazać coś wielkiego co błyskawicznie obiegnie świat.
 
 
Do tej pory Ninja Theory stworzyło Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West i DmC: Devil May Cry należy im się zatem co najmniej chwila uwagi. Może kolejna gra będzie takim hitem o jakim marzą od dawna?
 
 
źródło: cvg
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 XONE

Efootball PES 2020 XONE

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl