Nexon bezcześci Counter-Strike'a!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nexon bezcześci Counter-Strike'a! - gamedot.pl

Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że do Counter-Strike'a zawitają zombiaki. Osoby zaznajomione z serią raczej nie były zdziwione - za sprawą różnych modów, w tryb hordy z żywymi trupami (i innymi stworami) na czele mogliśmy się bawić dawno temu, już za czasów wersji 1.6.

 

Nexon, znany z takich gier free-to-play jak Vindictus czy MapleStory, dostał od Valve "zielone światło" na stworzenie darmowego Counter-Strike Nexon: Zombies. Gra pojawi się 23 września na Steamie i będzie posiadać całą masę trybów gry (łącznie około 20 - w tym football mode) oraz nowych broni - niekoniecznie podobnych do tego, co mogliśmy zobaczyć w "klasycznej" grze od Valve. Zobaczcie sami:

 

 

 

 

 

 

Przestarzały silnik graficzny, koślawe modele postaci i "przeładowanie" gry trybami, które jeszcze nie tak dawno temu były zwykłymi modami do tytułów z serii Counter-Strike. Poza tym, Nexon znany jest z niezdrowego zamiłowania do Item Shopów - Czy w związku z tym nie lepiej wydać te kilkanaście/dziesiąt złotych za pełnoprawny tytuł, w którym zapewne spędzimy wiele godzin w równie dziwnych rozgrywkach?

 

Źródło: destructoid.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Wierzbak 9 lat temu

A ja wam mówię, że to albo okaże się żartem, albo jakąś akcją promocyjną czegoś innego, albo akcją mającą zwracać uwagę na jakiś problem w środowisku gier czy coś podobnego. Wspomnicie słowa Wierzbaka :D

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]