Na XCOM 2 poczekamy dłużej

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Na XCOM 2 poczekamy dłużej - gamedot.pl

Studio Firaxis chce nam dostarczyć wspaniałą odsłonę serii XCOM. Poprzeczka została ustawiona wysoko – wszak Enemy Unknown to ceniona przez wielu produkcja. Programiści pracują bardzo ciężko – ich celem jest stworzenie naprawdę dobrej kontynuacji. Niestety proces dewelopingu musi zostać wydłużony.

 

XCOM 2 pojawi się na rynku dopiero 5 lutego 2016 roku. Firaxis ponoć dobrze wykorzysta dodatkowy czas. Realizowany projekt będzie utożsamiany z głębią rozrywki i wysoką grywalnością. Otrzymamy porcję przyjemnej zabawy. Cierpliwość fanów zapewne zostanie nagrodzona. Programiści już teraz dziękują za wsparcie.

 

 

Jeśli poślizg wydawniczy jest uzasadniony – jeśli pozytywnie wpłynie na jakość gry, wtedy trzeba na spokojnie zaakceptować decyzję wydawcy/developera. Lepiej otrzymać dopracowany tytuł – chyba każdy ma już dość czekania na łatki.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 XONE

Cyberpunk 2077 XONE

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl