Na XCOM 2 poczekamy dłużej

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Na XCOM 2 poczekamy dłużej - gamedot.pl

Studio Firaxis chce nam dostarczyć wspaniałą odsłonę serii XCOM. Poprzeczka została ustawiona wysoko – wszak Enemy Unknown to ceniona przez wielu produkcja. Programiści pracują bardzo ciężko – ich celem jest stworzenie naprawdę dobrej kontynuacji. Niestety proces dewelopingu musi zostać wydłużony.

 

XCOM 2 pojawi się na rynku dopiero 5 lutego 2016 roku. Firaxis ponoć dobrze wykorzysta dodatkowy czas. Realizowany projekt będzie utożsamiany z głębią rozrywki i wysoką grywalnością. Otrzymamy porcję przyjemnej zabawy. Cierpliwość fanów zapewne zostanie nagrodzona. Programiści już teraz dziękują za wsparcie.

 

 

Jeśli poślizg wydawniczy jest uzasadniony – jeśli pozytywnie wpłynie na jakość gry, wtedy trzeba na spokojnie zaakceptować decyzję wydawcy/developera. Lepiej otrzymać dopracowany tytuł – chyba każdy ma już dość czekania na łatki.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]