• Strona główna
  • Newsy
  • Monster hunter world bardzo wysoko ocenione przez japońskie famitsu. murowany kandydat do miana gry roku?

Monster Hunter World bardzo wysoko ocenione przez japońskie Famitsu. Murowany kandydat do miana Gry Roku?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Monster Hunter World bardzo wysoko ocenione przez japońskie Famitsu. Murowany kandydat do miana Gry Roku? - gamedot.pl

 

 

Famitsu jest jedną z pierwszych stron, która miała już okazję ograć Monster Hunter World oraz wydać werdykt. Wychodzi na to, że będziemy mieć doczynienia z bardzo długą opowieścią na wysokim poziomie. Czterech dziennikarzy wystawiło grze oceny: 10, 10, 10 oraz 9, co dało łączną notę 39/40. 

Według nich ukończenie fabuły ma zająć od 50 do 60 godzin, ale to dopiero początek obcowania z dostępnym światem, bowiem maniacy robienia wszystkeigo na 100% będą mieli dużo roboty, a ich apetyty zostaną w pełni zaspokojone. 

Choć jest to dopiero jedna z pierwszych opinii, to wychodzi, że mamy doczynienia nie tylko ze świetną produkcją, ale też murowanym kandydatem do miana Gry Roku i to na samym jego początku. 

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Dj Suka (gość) 2 lata temu

Ta gra jest słaba jak Evolve, które też według różnych portali miało być objawieniem. Wtórna klepanina a ciosy animowane są jak w słabej MMORPG. Zapomnijcie o rozcięciu trzewi potwora podczas walki czy obcięciu łapy. Wali się mieczem jak w worek kartofli. Gra o zabijaniu a brakuje tego co w zabijaniu najważniejsze. Manhunt na PS2 już jest bardziej wymowny w tej kwestii albo The Hunter. Ta gra to krapiszcze. Kto może niech sprawdzi betę żeby się nie rozczarować opinią sramitsu czy innych speców o których nikt nic nie wie.

0 Odpowiedz