Robot Cache - nowa platforma cyfrowej dystrybucji gier startuje już wkrótce

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Robot Cache - nowa platforma cyfrowej dystrybucji gier startuje już wkrótce - gamedot.pl

 

 

Robot Cache ma być w dużym skrócie kolejną platformą posiadającą cyfrowe kopie gier, a tym samym w zamyśle ich autorów realną konkurencją dla potentata na tym rynku - Steama. Ma także zaoferować coś czego nie ma Valve.

Zacznijmy od tego, że ma być ona bardziej atrakcyjna dla deweloperów i sprzedawców - będzie pobierać ledwie 5% od sprzedaży danej sztuki, a nie jak to jest obecnie, aż 30 procent. 

Jednak do najważniejszych opcji będzie należeć możliwość zwrotu dowolnej zakupionej gry do sklepu. Niestety tutaj kończą się dobre nowiny, albowiem kasę otrzymamy w wirtualnej walucie platformy - IRONACH. Dodatkowo wydawcy ustalą sobie ceny za dane używki i to oni zgarną największy profit za taki zwrot (nawet -70%). Ale tak czy siak lepsze to niż zupełnie nic. 

Na koniec Robot Cache zaoferuje możliwość kopania kryptowaluty. Za wykonaną przez nasze komputery pracę otrzymamy wspomnianą wyżej walutę na zakupy w sklepiku. 

Premierę platformy zaplanowano na II kwartał 2018 roku. Więcej informacji znajdziemy tutaj.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]