Moderzy ARK: Survival Evolved nie próżnują!

Bartosz "Królik" Królikowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Moderzy ARK: Survival Evolved nie próżnują! - gamedot.pl

Mimo początkowych problemów, z jakimi zmagali się pierwsi kupujący tę grę (3 krotne przesuwanie godziny premiery, problemy z serwerami, okropna optymalizacja), w przeciągu miesiąca urosła ona do miana jednej z najlepszych gier survivalowych dostępnych na rynku.

Nie jest zaskakujące zatem, że zainteresowali się nią moderzy, których wsparli sami twórcy - udostępniając do gry mody wspierane przez Steam Workshop. Teraz, lekko ponad miesiąc od premiery, mamy tego pierwsze dojrzałe owoce.

 

Apako Islands pack

 

Moder o pseudonimie Kimmykix, przed kilkoma dniami, udostępnił do pobrania zupełnie nową mapę usytuowaną na kilku, większej oraz mniejszej wielkości, wyspach. Całość mapy to około 65 kilometrów kwadratowych i od podstawowego terenu oferowanego przez grę projekt Kimmykix`a różni się przede wszystkim poziomem trudności. W wodach, które musimy przepłynąć by dotrzeć do następnych wysyp, czai się mnóstwo dziadków dzisiejszych rekinów, dinozaurów z gatunku Megalodon, a gra niestety nadal nie oferuje możliwości budowy łodzi. Wspomnieć też trzeba o wytrzymałości naszej postaci, która spada dosyć szybko, gdy próbujemy przepłynąć z brzegu na brzeg.

 

 

Twin Peaks Dino Mod

 

Równolegle do projektu Kimmykixa powstaje także Twin Peaks Dino Mod, który oferuje nam małą i spokojną mapkę usytuowaną na trzech, stosunkowo niewielkich, wyspach. Poza samą mapą modyfikacja ta dodaje także nowy gatunek dinozaura - Zillę - który swoim wyglądem budzi dużo skojarzeń z filmową Godzillą.

 

 

Obecnie ARK: Survival Evolved oferuje ledwie garstkę modów, ale wydaje się, że to tylko kwestia tygodni zanim kolejne ujrzą światło dzienne.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda 2 Gra Wideo PL Xone

Lego Przygoda 2 Gra Wideo PL Xone

W opartej na filmie LEGO® Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

Bartosz "Królik" KrólikowskiBartosz "Królik" KrólikowskiGracz od dziecka. Gra na wszystkim o ile to nie Xbox. Traci pół życia na granie, a drugie pół na pokazywanie gier innym. Wydaje całe swoje pieniądze na pierdoły, a PS4 jest jego pierwszą samodzielnie zakupioną konsolą. Największa gwiazda w zespole.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl