Masz konto Xbox Live Gold? Zagrasz w Forza Motorsport 5 za darmo w ten weekend

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Masz konto Xbox Live Gold? Zagrasz w Forza Motorsport 5 za darmo w ten weekend - gamedot.pl

Całkiem ciepło przyjęta Forza Motorsport 5, będąca tytułem na wyłączność dla konsoli XONE, rozgościła się na sprzęcie Microsoftu już w zeszłym roku - jednak w naszym kraju gra będzie miała oficjalną premierę dopiero teraz, 5 września 2014 roku.

 

W związku z tym może Was zainteresować oferta przygotowana dla kont Xbox Live Gold - darmowy weekend z Forzą Motorsport 5, rozpoczynający się dzisiaj i trwający do niedzieli (7 września). Jak zaznacza Microsoft, udostępniona wersja gry nie będzie trialem, lecz pełnoprawnym produktem - wszelkie osiągnięcia i ulepszenia, które zdobędziemy podczas naszej weekendowej rozgrywki, zostaną przeniesione do pełnej gry, jeżeli tylko ją zakupimy.

 

 

 

 

Źródło: eurogamer.net

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz zremasterowanego w...

99,00Do sklepu

1 Komentarz

surmak 5 lat temu

nie dla mnie :/ wole trochę mniej realizmu w wyścigach

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl