Mario Kart 8: Sprzedano 1,2 miliona kopii w pierwszy weekend od premiery!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Mario Kart 8: Sprzedano 1,2 miliona kopii w pierwszy weekend od premiery! - gamedot.pl

Mario Kart 8 pojawił się na światowych rynkach dopiero 29 maja tego roku, a już bije rekordy. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów na całym świecie, osiągając średnią ocen powyżej 80%. Oprócz tego, gra w przedziale czasowym od 29 maja do 1 czerwca trafiła do ponad 1,2 mln odbiorców. Dla Nintendo oraz Wii U jest to genialny wynik, gdyż Mario Kart 8 jest najszybciej sprzedającą się grą w historii konsoli. Wprawdzie nie jest to wynik aż tak dobry jak np. Mario Kart Wii (na 'stare' Wii), który sprzedał się w 35 milionach kopii, ale wciąż jest to rekord godny odnotowania - zwłaszcza, że dobra sprzedaż Mario Kart 8 może być ostatnią nadzieją na poprawienie sytuacji Wii U.

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]