Malezyjski Steam zablokowany z powodu kontrowersyjnej gry religijnej

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 

Fight of Gods, to kontrowersyjna gra polegająca na toczeniu walk pomiędzy Bogami oraz Prorokami z różnych religii. Bijatyka nie spodobała się do tego stopnia, że władze Malezji zablokowały w swoim kraju cały Steam.

Pojedynki Jezusa, czy Buddy są tutaj na porządku dziennym. Oczywiście twórcy mogli się liczyć, że ich produkcja wywoła falę kontrowersji, ale raczej nie spodziewali się, że ucierpi na tym cała platforma Valve. 

Działająca we wspomnianym kraju Komisja do spraw komunikacji i Multimediów stwierdziła wyraźnie, że Fight of Gods narusza wszelkie etyczne normy oraz stanowi pogwałcenie dla świętości wszelkich religii na świecie.

Ostatecznie Valve zdecydowało się skasować grę wyłącznie z oferty malezyjskiej strony. A twórcy cóż. Powinni się cieszyć z tej aferty, albowiem nic nie działa tak skutecznie na sprzedaż jak dobra antyreklama.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Elder Scrolls 4 Oblivion PS3 (gra używana)

Elder Scrolls 4 Oblivion PS3 (gra używana)

Na Twoich oczach z rąk Skrytobójców ginie cesarz Cyrodill, Uriel Septim VII. Przed śmiercią cesarz przekazał Ci potężny amulet, który musi trafić do rąk prawowitego następcy tronu.Od...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy