Lubisz wyzwania? Ukończ Dark Souls... wykorzystując komendy głosowe

hraboll - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Lubisz wyzwania? Ukończ Dark Souls... wykorzystując komendy głosowe - gamedot.pl

Dark Souls bez wątpienia nie jest grą dla ludzi o słabych nerwach. Produkcja od From Software promuje prawdziwe wyzwania i... liczne zgony naszej postaci. Co ciekawe, Benjamin "bearzly" Gwin podwyższył sobie poprzeczkę. Standardowe kontrolery zostały zastąpione przez komendy głosowe(!).

 

 

Wykorzystano tu program - narzędzie o nazwie VoiceAttack. Chodzi tu o zamianę głosu w naciśnięcia stosownych klawiszy na klawiaturze. Warto zauważyć, że cały proces nie jest natychmiastowy. Mamy tu opóźnienia na poziomie 1,5 sekundy. Dodatkowo trzeba myśleć o mniejszej precyzji w sterowaniu. W takich warunkach wszelkie działanie musi zostać zaplanowane z wyprzedzeniem.

 

Kampania została ukończona w 30 godzin (485 zgonów).

 

Źródło: Kotaku, Gamesradar

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal XONE

Doom Eternal XONE

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl