LEGO Jurassic World – czerwcowe harce z dinozaurami

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
LEGO Jurassic World – czerwcowe harce z dinozaurami - gamedot.pl

TT Games potwierdza, że już 12 czerwca (PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS i PC) zagramy w najnowszą odsłonę cyklu LEGO. Tym razem będziemy przeżywać klasyczne momenty – sceny związane z filmowym uniwersum Jurassic Park. Przeanalizowane zostaną wszystkie cztery filmy. Tak, zgodnie z nazwą gry nie zabraknie nawiązań do wyczekiwanego Jurassic World.

 

 

Omawiany projekt łączy w sobie humor i mechanikę znaną ze wcześniejszych dzieł TT Games. Sporą atrakcją będzie grywalność różnych (ponad 20) rodzajów dinozaurów.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl