League of Legends już zmierza na Windowsa 10

Mex - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
League of Legends już zmierza na Windowsa 10 - gamedot.pl

Microsoft ma zamiar dać Windows 10 dosłownie każdemu i rezygnując z początkowych zysków „wskoczyć” na wszystkie pecety (nawet właściciele pirackich wersji Windows 8 będą mogli za darmo przejść na Windows 10). Jednym z filarów, który ma pomóc w płynnej zmianie systemu będzie to, że szykowana jest już wersja League of Legends, która będzie dostępna w sklepie z aplikacjami systemowymi – prawdopodobnie już w dniu premiery Windowsa 10.

 

Dla fanów eSportu oznacza to, że chętniej spojrzą na nowy system. A skoro Microsoft nawiązał już współpracę z Riotem (a właściwie to z Tencent), to wszystko pachnie grubszą umową. Kto wie – może firma z Redmond zacznie sponsorować turnieje, by promować Windowsa 10?

 

źródło: IGN

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

DIRT 4 XONE

DIRT 4 XONE

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie jakościowe do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Łączy emocje i realizm DiRT Rally z...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl