Dark Souls 2: Scholar of the First Sin – porównanie wersji PC i PS4

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dark Souls 2: Scholar of the First Sin – porównanie wersji PC i PS4 - gamedot.pl

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin ukaże się w Europie jednak 2 kwietnia, a nie tak jak wcześniej zapowiadano – 7 kwietnia. To miła odmiana od ciągle opóźnianych premier gier… choć w tym przypadku przewrotnie napiszę, że akurat Scholar of the First Sin nie musiało się aż tak spieszyć gdyż wyjdzie w czasie, w którym cała uwaga graczy lubiących tego typu pozycje będzie zwrócona na Bloodborne.

 

Z drugiej strony, Bloodborne wychodzi tylko na PS4, a remake Dark Souls 2 będzie mieć też wersję pecetową i na XOne. Warto to podkreślić i przy okazji zobaczyć rónicę w działaniu oryginalnej wersji na PC z tym co DS2:SotFS robi na PS4:

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GTA V PL XONE

GTA V PL XONE

Zbierający świetne oceny recenzentów otwarty świat Rockstar Games wkracza na nową generację konsol. Wejdźcie w skórę Michaela, Franklina i Trevora, trzech zupełnie różnych...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl