Lady Gaga częścią Cyberpunka 2077?

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wczorajszego dnia na światło dzienne wyszła bardzo ciekawa informacja. Otóż według serwisu Actugaming.net, Lady Gaga nagrała ostatnio dla polskiego studia kilka sesji motion-capture na potrzeby ich najnowszej produkcji oraz prawdopodobnie pojawi się w grze jako postać. Biorąc pod uwagę rozpoznawalność artystki, raczej nie ma szans na to, że będzie pełniła rolę NPC stojącego w tle, bez żadnych szczególnych interakcji. Nie ma co prawda pewności jaką rolę miałaby dokładnie pełnić w grze Lady Gaga, ale sam pomysł zatrudnienia artystki jest co najmniej interesujący. 

Krótko po tym jak informacji wypłynęła do Internetu, pojawiły się również plotki odnośnie tematu. Zgodnie z którymi osoby powołujące się na źródła wewnątrz CD Projekt RED, również twierdzą, że w grze Cyberpunk 2077 wystąpi Lady Gaga. Mogłoby to być kolejne potwierdzenie informacji, lecz niestety przy tak dużej niewiarygodności plotek, możemy jedynie czekać na odzew ze stronów REDów lub samej artystki. 

Przypominamy również, że CD Projekt RED potwierdziło swoją obecność na najbliższych targach E3 w Los Angeles. Mają zamiar promować tam swoje najnowsze dzieło i jeśli wierzyć krążącym informacjom w sieci, planują co najmniej jedną interesującą zapowiedź skierowaną bardziej w stronę mainstreamowego odbiorcy. Być właśnie do tego się przygotowują wraz z artystką? Zapewne nie dowiemy się wcześniej niż podczas czerwcowych targów E3.  

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters NS

Gods & Monsters NS

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Chorąży (gość) 5 miesięcy temu

Tak bardzo wywalone... ¯_(ツ)_/¯

0 Odpowiedz