Kontynuacja marki Gears of War zaskoczy nas nowymi pomysłami

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kontynuacja marki  Gears of War zaskoczy nas nowymi pomysłami - gamedot.pl

Bez wątpienia marka Gears of War potrzebuje zastrzyku nowej witalności – świeżych pomysłów. Rzeczy, jakie ożywią wyeksploatowaną formułę prowadzenia zabawy. Zresztą to wszystko udowodniła nam fatalna (wyniki handlowe) premiera Gears of War: Judgment – tytułu tworzonego przez ekipę People Can Fly. Epic Games (nie jest już właścicielem marki) wierzy, że zasłużone IP zostało przekazane w dobre ręce. The Coalition (dawniej Black Tusk Studios) poszuka nowego życia dla elementów, jakie kochamy.

 

Gwarantuje to osoba Roda Fergussona, a także grupa prawdziwych weteranów – ludzi, którzy kreowali trylogię Marcusa. Nowe Gears of War będzie mieszać stare pomysły z nowymi koncepcjami (te znajdziemy w głowach ludzi - developerów, jacy jeszcze nigdy nie mieli kontaktu z marką rozwijaną teraz przez Microsoft). Eksperymentujemy, a jednocześnie utrzymujemy pewne DNA. Nikt nie wytnie patentów decydujących o grywalności poprzednich części.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]