O misjach pobocznych w Assassin’s Creed Syndicate słów kilka

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
O misjach pobocznych w  Assassin’s Creed Syndicate słów kilka - gamedot.pl

Ubisoft Quebec wie, że misje poboczne są czymś bardzo ważnym dla kampanii w grze Assassin’s Creed Syndicate. Dlatego side-questy zostaną przygotowane w odpowiedni sposób. Eksploatacja wysłużonych schematów? Nie otrzymujemy jeszcze jasnej odpowiedzi na to pytanie. Aczkolwiek opcjonalne zadania zostaną zaprojektowane tak, by odwzorować walkę o władzę w każdej z siedmiu dzielnic wiktoriańskiego Londynu. Pewne rzeczy muszą zostać zmodernizowane – tylko wtedy poboczne aktywności nabiorą sensu, będą wiarygodne dla odbiorcy.

 

Marc-Alexis Côté mówi o przedstawianiu spójnej narracji - o drążeniu historii, która dotyczy postaci pierwszoplanowych. Każde działanie – ulokowane w otwartym świecie – ma tak naprawdę służyć poznawaniu głównych warstw fabuły. Widzimy tu mniej losowości, przypadkowości. Programiści chcą przemyśleć - przeanalizować treści dodawane do Syndicate.

 

Źródło: Gamesradar

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]