Kolejny bohater Overwatcha zagości w Heroes of the Storm

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Już dzisiaj światło dzienne ujrzy aktualizacja wprowadzająca nowego bohatera do Heroes of  the Storm. Debiutant nie powinien być całkowicie obcym fanom produkcji Blizzarda, ponieważ dotychczas mogliśmy już kierować jego poczynaniami w Overwatchu. Nie jest to pierwszy tego typu przypadek. Podobną migrację odbyły już Smuga oraz Zaria.

 

Lucio w nowych realiach będzie dysponował tym samym zestawem umiejętności co w Overwatchu. Oczywiście mam tutaj na myśli jeżdżenie po ścianach, dźwiękową barierę, a także atakowanie przy pomocy wzmacniacza. Muzykalny Brazylijczyk będzie pełnił rolę supporta.

 

 

źródło: pcgamer.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Desperados III PC

Desperados III PC

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

149,90Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl