IEM Katowice 2017 - Znamy pełna listę uczestników turnieju CS:GO

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
IEM Katowice 2017 -  Znamy pełna listę uczestników turnieju CS:GO - gamedot.pl

Kwalifikacje do IEM  Katowice  2017 zostały oficjalnie zakończone. W ostatniej fazie eliminacji miejsce w głównym turnieju wywalczyły drużyny Natus  Vincere,  Heroic oraz Immortals. Poniżej znajdziecie pełną listę zespołów, które od 1 do 5 marca będą walczyć o trofeum.

 

OpTic

SK Gaming

Virtus.pro

North

NiP

Cloud 9

FaZe

Astralis

fnatic

Na'Vi

Heroic

Immortals

 

W zestawieniu można na próżno szukać jakiegokolwiek francuskiego akcentu. Odświeżone ekipa G2 musiała uznać wyższość dobrze dysponowanego, duńskiego Heroic. Osobiście spodziewałem się, że Francuzi z takim składem są w stanie wygrać nawet bez przygotowania. Jak widać indywidualne umiejętności to jednak nie wszystko. Francuzi będą musieli sporo potrenować zanim znowu będą w stanie nawiązać równorzędną walkę z czołowymi drużynami.

 

źródło: hltv.org

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Control XONE

Control XONE

Kiedy nowojorska tajna agencja zostaje zaatakowana przez pozaziemskiego przeciwnika, zostajesz jej nowym Dyrektorem, a twoim zadaniem jest odzyskać kontrolę. Trzecioosobowa...

259,99Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl