• Strona główna
  • Newsy
  • Kolejne call of duty od infinity ward wprowadzi długo oczekiwany powiew świeżości?

Kolejne Call of Duty od Infinity Ward wprowadzi długo oczekiwany powiew świeżości?

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kolejne Call of Duty od Infinity Ward wprowadzi długo oczekiwany powiew świeżości? - gamedot.pl

Call of Duty Ghosts stało się synonimem wszystkiego, co złe i zacofane w tej znanej serii gier - o tym wie chyba każdy. Wiadomo też, że to właśnie Infinity Ward odpowiada za kolejną odsłonę. Wiele wskazuje na to, że developer chce zakończyć złą passę, wprowadzając tak długo oczekiwany powiew świeżości.

 

Dowodem na to jest ogłoszenie o pracę na stanowisko programisty, którego zadaniem będzie wykreowanie zupełnie nowych mechanik rozgrywki i zmiany tych już istniejących, a także pomoc przy tworzeniu nowych typów uzbrojenia i odpowiednich animacji do nich. Tzw. Gameplay Engineer wydaje się być osobą, której twórcom Call of Duty zdecydowanie brakuje. Może i Sledgehammer Games dało radę stworzyć wiele ciekawych gadżetów i broni w Advanced Warfare, ale sama rozgrywka niestety sprawiała wrażenie deja vu. O Call of Duty Ghosts od Infinity Ward w ogóle nie muszę wspominać - tutaj podniesienie poprzeczki tak czy siak nie powinno być trudne.

 

A czego Wy oczekujecie po kolejnej odsłonie tej serii?

 

 

 

Źródło: thegamescabin.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Shenmue I & II PS4

Shenmue I & II PS4

Od momentu debiutu serii, obydwie części Shenmue I & II zyskały grono zafascynowanych fanów oraz sprawiły, że cykl przez wielu uznawany jest za jedną z najlepszych gamingowych serii...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl