Kolejna strategia na urządzenia mobilne - Asterix and Friends nadciąga

GeneticsD - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Kolejna strategia na urządzenia mobilne - Asterix and Friends nadciąga - gamedot.pl

Coraz częściej znane marki trafiają do różnego rodzaju gier. Istną wylęgarnią gier bazujących na licencjach, czy to z kreskówek, bądź filmów animowanych są urządzenia mobilne. Na Androida oraz iOS powstaje całe zatrzęsienie produkcji i tym razem jest podobnie, gdyż Asterix and Friends wkracza na rynek mobilny i swoim nie dość nowatorskim podejściem do rozgrywki chce podbić serca graczy całego świata. A więc nadszedł czas kolejnej strategii.

 

 

Tego typu gra nikogo nie dziwi, a we mnie wzbudza poczucie nostalgii, kiedy to oglądało się kreskówki z udziałem Asterixa oraz Oberixa, bądź czytało komiksy. Z tego powodu ja, jak i zapewne duża część graczy w końcu zdecyduje się na pobranie tej darmowej produkcji. Występują tutaj wyłącznie mikropłatności, więc możemy spróbować bez utraty pieniędzy.

 

Asterix and Friends nieco wyróżnia się jednak od innych strategii tego typu, gdyż posiada kampanię fabularną. Prawdopodobnie historia nie jest dość skomplikowana, jednakże już sam fakt przedzierania się przez zastępy rzymskiej armii i końcowe dotarcie do Egiptu jest swego rodzaju nagrodą.

 

Teraz pozostaje wyłącznie spróbować.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 PS4

Resident Evil 3 PS4

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

GeneticsDGeneticsD
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl