Kolejna strategia na urządzenia mobilne - Asterix and Friends nadciąga

GeneticsD - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Kolejna strategia na urządzenia mobilne - Asterix and Friends nadciąga - gamedot.pl

Coraz częściej znane marki trafiają do różnego rodzaju gier. Istną wylęgarnią gier bazujących na licencjach, czy to z kreskówek, bądź filmów animowanych są urządzenia mobilne. Na Androida oraz iOS powstaje całe zatrzęsienie produkcji i tym razem jest podobnie, gdyż Asterix and Friends wkracza na rynek mobilny i swoim nie dość nowatorskim podejściem do rozgrywki chce podbić serca graczy całego świata. A więc nadszedł czas kolejnej strategii.

 

 

Tego typu gra nikogo nie dziwi, a we mnie wzbudza poczucie nostalgii, kiedy to oglądało się kreskówki z udziałem Asterixa oraz Oberixa, bądź czytało komiksy. Z tego powodu ja, jak i zapewne duża część graczy w końcu zdecyduje się na pobranie tej darmowej produkcji. Występują tutaj wyłącznie mikropłatności, więc możemy spróbować bez utraty pieniędzy.

 

Asterix and Friends nieco wyróżnia się jednak od innych strategii tego typu, gdyż posiada kampanię fabularną. Prawdopodobnie historia nie jest dość skomplikowana, jednakże już sam fakt przedzierania się przez zastępy rzymskiej armii i końcowe dotarcie do Egiptu jest swego rodzaju nagrodą.

 

Teraz pozostaje wyłącznie spróbować.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PC

Desperados III PC

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

149,90Do sklepu

0 Komentarzy