Knack dostał aplikację na iOS jeszcze przed swoją premierą

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Knack dostał aplikację na iOS jeszcze przed swoją premierą - gamedot.pl

Knack's Quest to darmowa gra na system iOS, bezpośrednio łącząca się z Knackiem – tytułem startowym PlayStation 4. Ta wariacja na temat Bejeweled (czyli łączenia w jednej linii trzech identycznych symboli) pozwala na zbieranie przedmiotów, z których potem będzie mógł korzystać bohater dużej gry, rosnąc w siłę.

 

 

Sam Knack to platformówka, której bohaterem jest sympatyczny robot, powiększający się poprzez przyłączanie do siebie elementów otoczenia. Będzie to tytuł startowy PlayStation 4, mający zadowolić zarówno doświadczonych graczy jak i nowicjuszy (jak mówią sami twórcy jest to „idealna gra do rozpoczęcia swej przygody z padem”). Odpowiada za niego nie kto inny jak Mark Cerny.

 

 

Aplikację z iTunes ściągniecie tutaj.

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

AKuS 10 lat temu

Zapowiada się całkiem przyjemna produkcja :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]