Joe Rogan w UFC 2!

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Joe Rogan w UFC 2! - gamedot.pl

Joe Rogan, znany w Polsce głównie z prowadzenia programu Fear Factor, jest entuzjastą sportów walki i przez to świetnie spisuje się w roli jednego z członków duetu komentatorskiego gal UFC. Jego głos możemy usłyszeć w każdej grze wydanej na licencji UFC, a teraz za sprawą najnowszej aktualizacji możemy także wejść w jego skórę i zagrać nim w UFC 2. Nie jest to jednak tak proste jak samo wybranie go spośród pełnego wachlarza zawodników. Żeby zagrać jako Joe Rogan musimy wklepać kod Konami na ekranie tytułowym gry, a następnie potwierdzić komendę wciskając klawisz Options na PS4 albo Menu na XOne.

 

Podejrzewam, że nie każdy z Was jest na tyle starej daty, żeby wiedzieć co to tak właściwie jest kod Konami, więc już spieszę z wyjaśnieniem. Jest to specjalny ciąg klawiszy używany w wielu grach tego japońskiego studia, który powodował uruchomienie cheatów (np. odblokowywał dodatkowe życia w Contrze). Był on na tyle charakterystyczny, że wszedł głęboko w kulturę graczy i używany był także w innych produkcjach, niekoniecznie tych od Konami. Sam kod wygląda następująco:

Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, B, A.

 

Zatem, żeby zagrać jako Joe Rogan w UFC 2 należy wklepać:

Na PS4Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Kółko, Krzyżyk, Options.

Na XOneGóra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, B, A, Menu.

 

Po prawidłowym wprowadzeniu kodu można znaleźć Joe Rogana w wadze półśredniej. Nie jest on może najlepszym zawodnikiem z tej kategorii wagowej, jednak grając nim możemy posłuchać jak zawodnik sam komentuje swoje poczynania w ringu, co nie jest codziennością. Czyżby kolejne aktualizacje miały przynieść kolejnych ukrytych zawodników? Będziemy informować Was na bieżąco.

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]