Jeden, by sterować nimi wszystkimi

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Jeden, by sterować nimi wszystkimi - gamedot.pl

Korzystasz z wielu sprzętów elektronicznych, ale nie chce ci się ciągle żonglować między ich zróżnicowanymi interfejsami? Z pomocą przychodzi Mad Catz wraz ze swoim kontrolerem S.U.R.F.R.

 

Produkt Mad Catz, zaprezentowany na tegorocznych targach Mobile World Congress w Barcelonie, łączy się za pomocą Bluetooth niemal z każdym sprzętem współpracującym z systemem Android: smartfonami, tabletami, a nawet Smart TV czy z PC-etem.

 

Urządzenie posiada klawiaturę z układem liter QWERTY. Zadowoleni z tego rozwiązania będą zwłaszcza użytkownicy nie przepadający za ekranami dotykowymi. By wygodnie surfować po sieci, w kontroler wbudowano dwie gałki analogowe, pozwalające symulować ruch myszki, w tym także prawego i lewego przycisku.

 

Prócz gałek, S.U.R.F.R wyposażono w dwa triggery, cztery przyciski akcji, pad kierunkowy, wysuwane uchwyty, a także uchwyt w który można zamocować smartfon. Wszystko to po to, by uczynić granie na telefonie łatwiejszym i przyjemniejszym.

 

Kontroler umożliwia także zmianę głośności, pauzowanie, przewijanie oglądanych na tablecie Smart TV, czy Android TV filmów.

 

S.U.R.F.R. dostępny jest póki co na rynku amerykańskim i kosztuje około 80 dolarów.  

 

 

Cechy produktu:
 

- Technologia Bluetooth

- Współpraca z systemem Android

- Zasięg urządzenia 10 m

- Klamerki umożliwiające wpięcie smartfonu

- Wysuwane uchwyty

- Klawiatura z układem liter QWERTY, dwie analogowe gałki, dwa trigerry, cztery przyciski akcji, pad kierunkowy

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]