Iron Harvest na pierwszym gemaplayu!

Alex_Briggs - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Już 13 marca na Kickstarterze rozpocznie się zbiórka na RTS-a w uniwersum 1920+, którego twórcą jest Jakub Różalski. Niemieckie studio KING Art Games, czyli twórcy gry, pokazują duża determiancję w tworzeniu nowej marki.

 

Obrazy autorstwa polaka przedstawiają alternatywną rzeczywistość, gdzie czołgi zostały zastąpione przez mechy. W grze będziemy mogli wcielić w jedną z trzech frakcji Saxony Empire, Polania Republic oraz Rusviet.

Co do rozgrywki, producenci postawili na model działań zbliżony do tego, co znamy z Company of Heroes. KING Art Games nie ukrywa inspiracji, w niektórych elementach nawet kalki 1:1. Cóż jak czerpać inspirację to od najlepszych. Będziemy mieć do czynienia z rozgrywką taktyczną niewielkich oddziałów, gdzie ważna będzie mechanika krycia się osłonami oraz rozważny sposób użycia wcześniej wspomnianych mechów oraz ciężkiej artylerii.

 

Kiedy ruszy zbiórka,być może dopiero wtedy poznamy więcej szczegółów. Tymczasem częstujcie sie gamplayem!

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

FIFA 18 XONE

FIFA 18 XONE

Edycja Standardowa zamów grę FIFA 18 w przedsprzedaży, a dostaniesz: 5 DUŻYCH ZŁOTYCH PACZEK PREMIUM 1 tygodniowo przez 5 tygodni Cristiano RONALDO NA...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy