IRIS: szybkie skanowanie po wciśnięciu jednego przycisku

TommyLee - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
IRIS: szybkie skanowanie po wciśnięciu jednego przycisku - gamedot.pl

Kompaktowe skanery wprowadzają rewolucję nie tylko jeśli chodzi o rozmiar urządzeń, ale również łatwość w zarządzaniu nimi. Zdaniem producenta IRIScan Express 4 ma być idealnym połączeniem obu tych cech.

Jedną z kluczowych cech urządzenia IRIS jest prosta obsługa. Do korzystania ze skanera nie jest potrzebne żadne skomplikowane oprogramowanie – wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by IRIScan Express 4 zeskanował dokumenty, listy, rachunki, recepty, zdjęcia i wiele innych. Oczywiście użytkownik może wcześniej skonfigurować opcję szybkiego skanowania, ustalając m.in. w jakim formacie zapisze się plik.

Kompaktowe rozmiary – ułatwiające podróż ze skanerem i możliwość korzystania z niego w każdej chwili – nie powinny wpływać na samą jakość skanowanych dokumentów. IRIScan Express 4 skanuje do ośmiu stron na minutę, a samo urządzenie wyposażono w skaner optyczny o czułości do 600 DPI, lub 1200 przy zastosowaniu interpolacji.

Co ciekawe, producent gwarantuje, że jego urządzenie rozpozna nawet najbardziej nieczytelne pismo i przerobi odręczne notatki w edytowalny dokument. Dane można zapisywać jako plik: Word, Excel czy PDF. Następnie użytkownik ma możliwość przesłania zeskanowanych dokumentów do chmury, skąd będzie miał do nich dostęp w każdej chwili. 

Skaner IRIScan Express 4 kosztuje około 450 zł.

Zobacz wideo jak działa skaner Iris.

 

Dane techniczne:

  • Rozdzielczość: 300/600 DPI (optyczna rozdzielczość)/ 1200 DPI (interpolowana)
  • Format plików: JPEG i PDF
  • Rozmiar skanera: 3,4 x 29 x 5,1 cm
  • Szybkość skanowania: osiem stron na minutę przy 300 DPI w kolorze lub czerni i bieli

 

Źródło: Entrymedia, Iris

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Need for Speed Hot Pursuit PS3 (gra używana)

Need for Speed Hot Pursuit PS3 (gra używana)

Need for Speed Hot Pursuit na zawsze odmieni sieciowe ściganie się dzięki pełnym adrenaliny policyjnym pościgom i sposobom, w jaki gracze łączą się ze sobą oraz rywalizują z...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy