• Strona główna
  • Newsy
  • Inno3d geforce rtx 4070 ichill x3 — atrakcyjny wybór dla wymagających graczy

INNO3D GeForce RTX 4070 iCHILL X3 — atrakcyjny wybór dla wymagających graczy

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Karta graficzna GeForce RTX 4070 opiera się na układzie graficznym AD104 (5 nm) z 5888 jednostkami CUDA i posiada 12 GB pamięci VRAM GDDR6X (21 Gbps). W modelu iCHILL X3 chip ten rozpędza się do 2535 MHz. Z racji tego, że karta bazuje na architekturze Ada Lovelace, na pokładzie nie mogło zabraknąć rdzeni Ray Tracing 3. generacji i rdzeni Tensor 4. generacji. Ponadto można liczyć na liczyć na pełną obsługę technologii DLSS 3.

 

Karta graficzna charakteryzuje się masywnym systemem chłodzenia z trzema wentylatorami o średnicy 98 mm. Producent zadbał o modne podświetlenie LED ARGB, wielofunkcyjny backplate, masywny radiator z ośmioma rurkami cieplnymi, a także specjalny wspornik pomagający utrzymać kartę we właściwej pozycji. Całość cechuje się rozmiarami 334 x 148 x 62 mm, a zatem zmieści się w większości typowych gamingowych obudów.

 

Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 iCHILL X3 ma standardowy zestaw portów wideo w postaci jednego HDMI 2.1a i trzech DisplayPortów 1.4a oraz nowoczesne gniazdo zasilania 12VHPWR. W zestawie z kartą znaleźć można specjalny adapter zasilania 2x 8-pin. Jak deklaruje producent, produkt powinien działać poprawnie z zasilaczem o mocy co najmniej 600 W.

 

Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 iCHILL X3 jest dostępna w sklepach z elektroniką w cenie od ok. 3100 zł.

 

Specyfikacja karty graficznej dostępna jest TUTAJ.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]