• Strona główna
  • Newsy
  • Cooler master cooling x — wyjątkowy komputer pc lada moment dostępny również w europie

Cooler Master Cooling X — wyjątkowy komputer PC lada moment dostępny również w Europie

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Stacjonarny komputer Cooler Master Cooling X wyróżnia się przede wszystkim oryginalną obudową o kompaktowych gabarytach (371,6 x 148,4 x 266 mm), która posiada uchwyty ułatwiające transport. To minimalistyczna konstrukcja wykonana z aluminium wyposażona w gustowne podświetlenie LED RGB, które powinno spodobać się wielu graczom i entuzjastom.

 

Co jednak również ważne, wewnątrz komputera Cooling X znajduje się zaawansowany system chłodzenia wodnego. Zadbano o solidny radiator 240 mm oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb pompę mająca zapewnić szybkie i ciche odprowadzanie ciepła. Komponenty chłodzone cieczą z łatwością powinny zatem zagwarantować optymalną wydajność. 

Cooler Master Cooling X to zdecydowanie komputer dla bardzo wymagających użytkowników. Wewnątrz umieszczono m.in. procesor AMD Ryzen 9 7950X3D, kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4080, 64 GB pamięci RAM DDR5, dwa nośniki PCIe 4.0 NVMe M.2 o pojemności 2 TB oraz zasilacz Cooler Master V850 SFX Gold. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

 

 

„Nasze zaangażowanie w innowacje zawsze było podstawą filozofii Cooler Master” – powiedział Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. „Wraz z europejską premierą Cooling X wzmacniamy nasze oddanie w zapewnianie każdemu rynkowi niezrównanego postępu technologicznego. Ufamy, że Cooling X wyznaczy nowe standardy w europejskim krajobrazie, podobnie jak miało to miejsce w Ameryce Północnej”. 

Komputer Cooler Master Cooling X będzie dostępny w cenie 6999 euro.

Pełna specyfikacja dostępna tutaj

Zobacz, jak prezentuje się  Cooling X

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]