Halo Wars: Definitive Edition dodawane do kolekcjonerki Halo Wars 2

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Widać inni wydawcy pozazdrościli Activision pomysłu z dodawaniem zremasterowanej wersji poprzedniej gry do droższej edycji najnowszej części. Zobaczcie sami o czym mówię oglądając poniższy trailer Halo Wars: Definitive Edition.

 

 

Z jednej strony to dobrze, bo zamiast niepotrzebnych pierdółek dostaniemy drugą grę i to w odświeżonej wersji, ale z drugiej strony… Co z możliwością oddzielnego kupienia remastera? To świeża praktyka w branży, nie wiadomo co z tego wyjdzie w przyszłości.

 

Odnośnie Halo Wars: Definitive Edition sprawa jeszcze nie jest przesądzona, jednak w tym momencie wydaje się, że kupno wersji Ultimate EditionHalo Wars 2 będzie konieczne, choćby po to, żeby uzyskać wczesny dostęp do odświeżonej jedynki.

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda 2 Gra Wideo PL PS4

Lego Przygoda 2 Gra Wideo PL PS4

W opartej na filmie LEGO® Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl