Gunman Taco Truck - Gra 10-latka i legendarnego Johna Romero

Piechol - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gunman Taco Truck to hybryda gatunków. W dzisiejszych czasach, kiedy grę może stworzyć prawie każdy (nawet 10-latek z samym pomysłem) pojawiło się wiele nisz, takich jak symulatory wszelkich przybytków gastronomicznych, gry survivalowe oraz oczywiście zobrazowania apokalipsy zombie. Te trzy były pomysłem na rozgrywkę w poniższej produkcji. Zobaczcie pierwszy zwiastun tytułu, który pierwotnie powstał w głowie 10-latka!

 

 

Gra od Romero Games (zgadza się, od TEGO Romero [nie tego od zombie]) postawi gracza w roli ocalałego kierowcy-kucharza, który podczas apokalipsy zombie dba o to, żeby napotkani ocalali nie chodzili głodni. W drodze do wyznaczonych punktów na mapie dokonujemy masowej eksterminacji nieumarłych, żeby następnie ich mięso podawać klientom w formie… taco. Głównym celem jest natomiast dotarcie do miasta Winnipeg, bo tam zaraza rzekomo nie dotarła i można zaciągnąć ręczny w vanie i rozpocząć sprzedaż stacjonarną… Utopia dla sprzedawcy taco!

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Spyro Reignited Trilogy NS

Spyro Reignited Trilogy NS

Spyro wrócił i nie boi się pokazać swoich łusek! Smok wrócił i robi dym! Spyro wraca ze swoim ognistym temperamentem w oszałamiającej oprawie HD. Spyro podgrzewa atmosferę jak nigdy...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy