Gunman Taco Truck - Gra 10-latka i legendarnego Johna Romero

Piechol - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gunman Taco Truck to hybryda gatunków. W dzisiejszych czasach, kiedy grę może stworzyć prawie każdy (nawet 10-latek z samym pomysłem) pojawiło się wiele nisz, takich jak symulatory wszelkich przybytków gastronomicznych, gry survivalowe oraz oczywiście zobrazowania apokalipsy zombie. Te trzy były pomysłem na rozgrywkę w poniższej produkcji. Zobaczcie pierwszy zwiastun tytułu, który pierwotnie powstał w głowie 10-latka!

 

 

Gra od Romero Games (zgadza się, od TEGO Romero [nie tego od zombie]) postawi gracza w roli ocalałego kierowcy-kucharza, który podczas apokalipsy zombie dba o to, żeby napotkani ocalali nie chodzili głodni. W drodze do wyznaczonych punktów na mapie dokonujemy masowej eksterminacji nieumarłych, żeby następnie ich mięso podawać klientom w formie… taco. Głównym celem jest natomiast dotarcie do miasta Winnipeg, bo tam zaraza rzekomo nie dotarła i można zaciągnąć ręczny w vanie i rozpocząć sprzedaż stacjonarną… Utopia dla sprzedawcy taco!

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 PS4

Just Dance 2020 PS4

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

199,99Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl