• Strona główna
  • Newsy
  • Guacamelee: super turbo championship edition – meksyk na xone, x360, ps4 i wii u

Guacamelee: Super Turbo Championship Edition – Meksyk na XOne, X360, PS4 i Wii U

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Guacamelee: Super Turbo Championship Edition – Meksyk na XOne, X360, PS4 i Wii U - gamedot.pl

Guacamelee, gra studia Drinkbox opowiadająca o przygodzie Juana Aguacate, pewnego nieustraszonego Luchadora (meksykańskiego zapaśnika) zostanie przeniesiona na PS4, XOne, X360 i Wii U. Z tej okazji postanowiono dodać do niej „20-25%” zawartości i do tytułu dorzucić jej Super Turbo Championship Edition.

 

Jeżeli wciąż nie wiecie o co chodzi, sprawdźcie zwiastun:

 

 

Guacamelee: Super Turbo Championship Edition nie ma jeszcze daty wydania, wersje na PS3 i PS Vita pojawiły się w sieciowym sklepie Sony już w kwietniu zeszłego roku, a pecetowa odsłona w sierpniu. Gra cieszyła się uznaniem na wszystkich platformach i dostarczyła masę zabawy fanom skakania, bicia i kolorowych historii.  

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Transformers Battlegrounds XONE

Transformers Battlegrounds XONE

Ziemia jest w niebezpieczeństwie. MEGATRON, przywódca okrutnych Decepticonów, zbliża się do Wszechiskry, a BUMBLEBEE oraz reszta Autobotów potrzebują nowego przywódcy, który pomoże im...

119,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl