Gran Turismo Sport bez cyklu dnia i nocy i dynamicznej pogody...

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gran Turismo Sport bez cyklu dnia i nocy i dynamicznej pogody... - gamedot.pl

Nowa część Gran Turismo, z podtytułem Sport, ma wprowadzić serię w rywalizację przez Internet. Mimo iż było to możliwe w poprzednich odslonach GT to dopiero teraz, dzięki mocy PS4, Sony chce zrobić użytek w przyciągania do siebie maniaków wyścigów.

 

Żeby tego dokonać techniczny aspekt gry powinien od samego początku działać perfekcyjnie - i tak ma być! Tylko już widzimy pierwsze ofiary tego działania. Dlatego dynamiczne zmiany pór dnia i pogody nie pojawią się w GT Sport. Kazunori Yamauchi, producent gry, powiedział że jest to spowodowane tym, że Polyphony Digital chce wycisnąć jeszcze lepszą grafikę i stabilniejszy framerate niż kiedykolwiek.

 

Oczywiście wciąż będziemy mogli ustawić przed wyścigiem w jakich warunkach chcemy jeździć - nie będzie się to jednak zmieniać w czasie rzeczywistym, wraz z rozwojem co dłuższych zawodów.

 

Trochę szkoda, po PS4 spodziewalibyśmy się przecież że poradzi sobie z takim wyzwaniem.

 

źrodło:destructoid

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
ENBU (gość) 7 lat temu

Już widzę wszystkich pro graczy jeżdżących po 70 okrążeń żeby docenić zmienne warunki...Jestem za stary na takie bajki i za długo siedziałem w multi żeby nie wiedzieć, że 99% płaczków jeżdżą po 3 kółka i ledwo znoszą tryb qwalifikacji powyżej 10 minut. Reszta siedzi po płatnych symulatorach (ta lepsza reszta :P) Bardzo dobry krok zrobili-polyphonydigit, spora część zasobów przyda się na coś zupełnie innego. Nie róbmy z każdej gry drivecluba bo on grafiką stoi ale już sterowanie to guma od majtek wbita gwoździem w oponę.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]