Gotowi na przyjazd DriveClub PS Plus Edition?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Gotowi na przyjazd DriveClub PS Plus Edition? - gamedot.pl

DriveClub PS Plus Edition to jedna z niespełnionych obietnic korporacji Sony. Darmowy fragment produkcji studia Evolution nadal jest wyczekiwany przez szeroką grupę odbiorców. Ja osobiście zwątpiłem niecałe dwa miesiące temu – czytaj zakupiłem pełną wersję.

 

Paul Rustchynsky (Game Director) potwierdza, że stosowny produkt zbliża się do właściwej formy – do momentu wprowadzenia na platformę PSN. Zresztą zwiastowały to ostatnie, poważne aktualizacje.

 

 

Jakby nie patrzeć, PS Plus Edition to istotna rzecz – jeśli myślimy o żywotności gry DriveClub. Chodzi tu o możliwość zainteresowania konsumenta całością oferty, wliczając tu treści oferowane w płatnych dodatkach.

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion XONE

Watch Dogs Legion XONE

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

1 Komentarz

surmak 4 lata temu

hah, gra tanieje tak szybko, że powoli mogą sobie darować tą "darmową" wersję.

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl