God of War – twórcy serii rozrastają się i zmieniają siedzibę

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
God of War – twórcy serii rozrastają się i zmieniają siedzibę - gamedot.pl

Sony Santa Monica przenosi się z... Santa Monici w sąsiedztwo lotniska w Los Angeleles (LAX). To niemałe studio zatrudniające obecnie 270 pracowników zmieni siedzibę na „4-5 razy większą”. Takie zbrojenia oznaczają tylko jedno: że Sony ma zamiar tworzyć w tym miejscu albo kilka wielkich/ważnych gier, albo maksymalnie wykorzystać potencjał God of War.

 

Poza tym przygotowano specjalny film, w którym pracownicy Sony Santa Monica pokazują jak wielkimi szczęściarzami są, że tam pracują:

 

 

Czy to tylko dobra mina do kamery czy tak jest naprawdę? Dla nas to raczej bez różnicy, liczą się tylko efekty pracy. A te lepiej żeby lepsze niż w przypadku God of War: Ascension, które zawiodło zarówno graczy jak i samo Sony (wynikami sprzedaży). W każdym razei wypadaz wierzyć, że nowa siedziba przyniesie też dużo nowych, udanych projektów.

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

graba 10 lat temu

Nie wiem czemu redaktor się czepia God of War: Wstąpienia - zgodzę się była robiona na siłę, jednak co by nie mówić gra i tak miała wysoki poziom JEJ GŁÓWNYM MINUSEM było to, że gracze mieli po prostu dość kolejnej gry o Kratosie. Wynik metacritis to 80 punktów co jest bardzo wysokim wynikiem (najsłabszy wynik całej serii). Co do tematu - mam nadzieję, że studio LA Monica ( :) ) tworzy parę lub więcej gier CHOCIAŻBY takiej klasy jak nawet God of War Wstapienie - to nie będę narzekać. Swoją drogą nie wiem czy redaktor słyszał o ukrytych przesłaniach w najnowszej cześci GoW gdzie podobno ludzie doszukują się szczegółów nowej gry w świecie Kratosa jednak bez jego udziału. (na youtube można poszukać linków do tego)

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]