Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Powstała w 2011 roku marka Genesis obchodzi swój jubileusz. Przez ostatnią dekadę, zgodnie z nazwą, stawała się i wzrastała, starając się jak najlepiej odpowiadać na zachodzące zmiany i potrzeby fanów. To oni budują społeczność i stanowią nieodzowny „pierwiastek” marki. Firma nawiązuje do niego w nazewnictwie swoich produktów, które pochodzi od pierwiastków (np. Holm, Radon, Xenon, Argon).

 

 

Nadszedł jednak czas, by zrobić kolejny krok. Dwa lata temu rozpoczął się proces rebrandingu, który miał uchwycić zachodzące zmiany, zdefiniować na nowo tożsamość marki i dać projektantom nowe możliwości. Nie obyło się bez zaangażowania społeczności, która miała szansę wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania w przeprowadzonych badaniach.  Dziś marka Genesis z dumą prezentuje nowy logotyp, zaś efekt prac komentuje Dominik Piętka, Chief Marketing Officer:

 

“To dla nas wielkie wydarzenie. Cieszę się, że dzisiaj finalizujemy ten projekt. Genesis jest obecny na rynku od 10 lat i możemy poszczycić się wieloma sukcesami, które w wielu aspektach współtworzyliśmy z naszą społecznością - za co serdecznie dziękuję!

Marka Genesis przez ostatnią dekadę przeszła ogromne zmiany. Realizując wizję rozwoju stworzyliśmy tożsamość marki, która identyfikuje to kim jesteśmy dzisiaj i kim będziemy w przyszłości.”

  

Z okazji dziesięciolecia działalności przygotowano specjalną edycję ubrań oraz limitowane serie produktów, które będą sukcesywnie ujawniane. Nie obędzie się też bez niespodzianek - można spodziewać się debiutu marki Genesis w kilku kolejnych grupach produktowych.

 

Pozostałe pozycje portfolio będą z kolei sukcesywnie przechodzić proces rebrandingu. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat procesu rebrandingu marki Genesis mogą odwiedzić specjalnie przygotowaną sekcję na stronie internetowej.

 

 

Materiały hi res dostępne tutaj

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Yooka-Laylee I Niezdobyta Forteca Ps4

Gra Yooka-Laylee I Niezdobyta Forteca Ps4

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca to całkiem nowa platformowa przygoda od twórców Donkey Kong Country. Gdy Capital B – arcywróg dwójki przyjaciół – snuje intrygi, muszą raz jeszcze...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy