Gears of War 4 umożliwia wspólną rywalizację użytkownikom PC oraz Xbox One

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gears of War 4 umożliwia wspólną rywalizację użytkownikom PC oraz Xbox One - gamedot.pl

Pod koniec ubiegłego roku zorganizowany został testowy weekend podczas, którego gracze Gears  of  War  4 mieli okazję wypróbować funkcjonowanie rozgrywki międzyplatformowej. Inicjatywa cieszyła się sporym zainteresowaniem. W opisywanym przedsięwzięciu wzięło udział ponad 100 tysięcy graczy, którzy rozegrali 750 tysięcy meczów. Wśród uczestników akcji przytłaczającą większość stanowili użytkownicy Xbox  One. Wbrew stereotypom krążącym w środowisku graczy, konsolowcy wcale nie ustępowali użytkownikom komputerów osobistych.

 

The  Coalition zachęcone pozytywnym wynikiem testów postanowiło wprowadzić rozgrywkę międzyplatformową na dłuższy okres. Połączone serwery będą dostępne wyłącznie w trybie szybkiej gry towarzyskiej. Rozgrywki w nowym formacie będą przebiegać pod bacznym okiem deweloperów, którzy na bieżąco postarają się wykluczać wszelkie uchybienia.

 

źródło: news.xbox.com

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

WWE 2K20 XONE

WWE 2K20 XONE

WWE 2K20 to najnowsza odsłona popularnej serii sportowych gier wideo, traktujących o wrestlingu. Na okładkach najnowszej części pojawią się obecna zdobywczyni pasa w rozgrywkach RAW...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl