Gears of War 4 umożliwia wspólną rywalizację użytkownikom PC oraz Xbox One

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gears of War 4 umożliwia wspólną rywalizację użytkownikom PC oraz Xbox One - gamedot.pl

Pod koniec ubiegłego roku zorganizowany został testowy weekend podczas, którego gracze Gears  of  War  4 mieli okazję wypróbować funkcjonowanie rozgrywki międzyplatformowej. Inicjatywa cieszyła się sporym zainteresowaniem. W opisywanym przedsięwzięciu wzięło udział ponad 100 tysięcy graczy, którzy rozegrali 750 tysięcy meczów. Wśród uczestników akcji przytłaczającą większość stanowili użytkownicy Xbox  One. Wbrew stereotypom krążącym w środowisku graczy, konsolowcy wcale nie ustępowali użytkownikom komputerów osobistych.

 

The  Coalition zachęcone pozytywnym wynikiem testów postanowiło wprowadzić rozgrywkę międzyplatformową na dłuższy okres. Połączone serwery będą dostępne wyłącznie w trybie szybkiej gry towarzyskiej. Rozgrywki w nowym formacie będą przebiegać pod bacznym okiem deweloperów, którzy na bieżąco postarają się wykluczać wszelkie uchybienia.

 

źródło: news.xbox.com

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl