FTL w kwietniu zawita na iPady

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
FTL w kwietniu zawita na iPady - gamedot.pl

Zapowiedziana na początku tego roku FTL: Advanced Editionna PC będzie dostępny za darmo, natomiast na iPadach zostanie wydany wraz z zawartością podstawki w cenie $10. Cena identyczna jak ta z blaszakowej edycji gry może być dla niektórych zaskoczeniem, ale developer (Subset Games) tłumaczy taką decyzję jakością mobilnego FTL, która w żadnym wypadku nie odstaje od pecetowej wersji. Zawartość Advanced Edition to przede wszystkim 'więcej wszystkiego', ale do gry zawitają także nowe mechanizmy - przejmowanie władzy nad umysłami wrogów oraz możliwość hackowania podsystemów wrogich statków. FTL: Advanced Edition zawita na iPady już 3 kwietnia 2014 roku.

 

 

 

Źródło: computerandvideogames.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]