DayZ z jasnym 'planem działania' na 2014 rok

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
DayZ z jasnym 'planem działania' na 2014 rok - gamedot.pl

DayZ w przyszłości zyska kilka nowych, lecz bardzo ważnych funkcji i elementów. Pierwszym z nich będą łuki i kusze, wraz z bełtami i strzałami 'fizycznie' obecnymi w świecie gry, dzięki czemu gracze będą mieli możliwość odzyskania ich po użyciu. Następne w kolejce mają być kominki, których gracze będą mogli użyć nie tylko jako źródeł ciepła, ale również w formie kuchni na której zyskają możliwość przygotowywania posiłków dla swoich postaci. W trzecim kwartale 2014 roku DayZ zyska także zaawnsowany silnik ragdoll, a także kolejne zwierzęta - niebezpieczne wilki i niedźwiedzie, oraz psy i konie w formie towarzyszy. W tym samym czasie w grze mają pojawić się barykady (stawiane oczywiście w dowolnych miejscach przez graczy) oraz pojazdy - początkowo będą to rowery, quady i małe samochody, ale w czwartym kwartale dołączą do nich śmigłowce, samoloty, łodzie i ciężarówki z możliwością ulepszania.

 

 

Źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]