Final Fantasy XI, mobilnie

Orzeł - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy XI, mobilnie

Square Enix przyzwyczaiło już nas do wypuszczania kolejnych części ich flagowej serii Final Fantasy na telefony komórkowe. Ten news będzie jednak o tyle wyjątkowy, że tym razem na mobilne urządzenia postanowiono przenieść grę MMO.


Wydana mnóstwo czasu temu - pierwsza wersja pojawiła się przecież w 2003 roku - zostanie wydana na telefony i tablety na silniku Unreal Engine 4. W związku z tym twórcy muszą budować ją praktycznie od podstaw.

 

 


Na chwilę obecną planowane jest jedynie wydanie gry w Korei Południowej, ale jeżeli gra odniesie tam odpowiednio wielki sukces, zapewne wkrótce doczekamy się jej w naszych stronach.


Źródło: LewtersLounge.com

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]