Premiery Miesiąca - Maj 2016

Orzeł - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Premiery Miesiąca - Maj 2016

Majówka ma już się prawie ku końcowi, wypadałoby więc zerknąć na to, co nasi ukochani twórcy zaoferują nam w najbliższych kilku tygodniach. Majowe premiery gier przybliży Wam swoim głosem wspaniała GoldSeven - nie zapomnijcie odwiedzić jej kanału i zasubskrybować. ;)

 

 

 

 

Nie wstydźcie się także zasubskrybować naszego redakcyjnego kanału na YT, dzięki czemu o najnowszych materiałach będziecie zawsze wiedzieć jako pierwsi. :)

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 XONE

My Hero One's Justice 2 XONE

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

1 Komentarz

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl