Final Fantasy : Record Keeper już dostępne na Wasze telefony!

chinemantis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy :  Record Keeper już dostępne  na Wasze telefony!

Dzisiaj był wielki dzień dla małych leniuszków będących uzależnionymi od swoich telefonów fanami Final Fantasy. To właśnie dzisiaj, Square Enix wypuściło darmową gierkę inspirowaną Final Fantasy na urządzenia mobilne.

 

Final Fantasy: Record Keeper jest dostępne na urządzenia z iOSem i Androidem. Rozgrywka tego sympatycznego pożeracza czasu polega przede wszystkim na zebraniu najlepszej drużyny, rozwoju poszczególnych postaci i, tradycyjnie, turowej walce z potworami. Co więcej, pomimo systemu mikropłatności, nie doskwierają one aż tak bardzo, tym bardziej, kiedy tego swoistego jRPGa będziemy traktować, jako ciekawą alternatywę dla patrzenia w jeden punkt podczas długich, nudnych wykładów, wizyt w toalecie czy podróży komunikacją miejską.

 

 


Bądź, co bądź, gra właśnie znalazła cieplutkie miejsce na wszystkich urządzeniach mobilnych, które posiadam!

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon XONE

Yakuza Like A Dragon XONE

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

1 Komentarz

Harhan 5 lat temu

Do tramwaju jak znalazł :p

0 Odpowiedz
chinemantischinemantis

Graczka traktująca swoje pecetowe seanse jako zmyślny substytut koktajlu z czarnego prochu, psylocybiny i tęczowego lukru. Boi się tulipanów, nie cierpi pająków i żyje w swoim własnym science-fiction.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl