Final Fantasy 7 jako side-scroller

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy 7 jako side-scroller - gamedot.pl

Square Enix zapowiada remake kultowego Final Fantasy 7, a fani... realizują własny projekt. Ulokowane w Singapurze PD Design Studio przemodelowało wspomnianego klasyka na side-scrollera 2D (coś w stylu Streets of Rage).

 

 

Na ten moment przygotowano pojedynczy level. Final Fantasy 7: Re-Imagined może zostać rozwinięte w niedalekiej przyszłości, jeśli Square Enix nie zgłosi żadnego sprzeciwu. Cóż, sytuacja wydaje się czysta – wszak PD Design Studio deklaruje, że nie chce zarabiać na swoim przedsięwzięciu.

 

Zainteresowani? Klikajcie na ten link i zagrajcie w pierwsze demo.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl