FIFA 17 na wesoło – kompilacja glitchy i faili

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Dobrze widzieliście. To był Zlatan Ibrahimović dokonujący aktu miłości oralnej na odbycie bramkarza drużyny przeciwnej. Przez ciuchy. Takie rzeczy dzieją się w Fifie 17. Ale czy ta seria nie zdążyła nas już przyzwyczaić do podobnych kwiatków? To w pewnym stopniu cena jaką płacimy za pełną fizyczną interakcję między zawodnikami na boisku. Zera i jedynki nie zawsze trzymają się reguł, którymi rządzi się realny świat. Jednak to nic złego, bo dla takich akcji jakie zebrał poniżej GameSprout warto czasem spojrzeć na realistyczny silnik z przymrużeniem oka i przypomnieć sobie, że to w dalszym ciągu tylko gra wideo.

 

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]