Fallout 3 skończony poniżej 15 minut

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fallout 3 skończony poniżej 15 minut - gamedot.pl

Speedrunerzy nie wiedzą co to umiar i zabierają się za coraz większe gry, kończąc je jeszcze szybciej. O tym, że lubią Fallouta 3 pisaliśmy już gdy kończono go poniżej 24 i 19 minut. Teraz gracz o nicku Rydou poradził sobie z ogromną grą Bethesdy w mniej niż 15 minut.

 

Oczywiście używał to tego tricku z quick savem i szybkim ładowaniem stanu gry, by pominąć uciążliwe dialogi i trochę "rozwalić" kod tak, by zaburzyć detekcję kolizji (i przenikać przez pewne obiekty). Zobaczcie to sami - na pewno nie wygląda to jak wasze przejście Fallouta 3:

 

 

To teraz czekamy na jakis speedrun Wiedźmina 3...

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Ninjago PL XONE

Lego Ninjago PL XONE

W grze użytkownicy będą mogli wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła kolejnym falom wrogów jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu, broniąc swego...

129,00Do sklepu

1 Komentarz

Darius 4 lata temu

Wiedźmin 3 2:25 chyba rekord

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl