Fable Trilogy nadchodzi na Xboksa 360

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fable Trilogy nadchodzi na Xboksa 360 - gamedot.pl
Na amerykańskiej stronie Xbox.com pojawiła się zakładka Fable Trilogy oznaczająca, że na rynek wraz z Fable Anniversary, czyli odnowioną pierwsza częścią cyklu (która w 2004 roku ukazała się na Xboksie) trafi również Fable II i III w jednym, zbiorczym wydaniu. Nie wiemy jeszcze czy pakiet ten będzie dostępny tylko cyfrowo czy także w fizycznej wersji. Dla wielu graczy będzie to bardzo dobra okazja by zapoznać się z tym bajecznym cyklem.
 
 
Fable to trylogia RPG-ów akcji, w których wcielamy się w rolę wybrańca/herosa mającego ratować świat. Droga do realizacji tego zadania jest jednak w miarę dowolna i możemy stać się zarówno masowym mordercą jak i prawdziwym aniołem stróżem swej krainy, zawsze broniącym tych, którzy nie potrafią sami się bronić.
 
Studio Lionhead tworzy obecnie Fable Legends, nową odsłonę serii na Xboksa One przeznaczoną do grania w kooperacji – nie znamy jednak daty jej premiery.
 
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed III PS3 (gra używana)

Assassin's Creed III PS3 (gra używana)

W akcji dziejącej się na tle wydarzeń rewolucji amerykańskiej u schyłku XVIII wieku, Assassin’s Creed III prezentuje nowego głównego bohatera, Ratohnhaké'ton,...

29,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl