Fable Legends – prezentacja nowej postaci

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fable Legends – prezentacja nowej postaci - gamedot.pl

Nastawione na kooperacyjną zabawę Fable Legends otrzymało świeży zwiastun. Jest to przede wszystkim prezentacja postaci należącej do grupy Bohaterów Albionu. Dziewczyna imieniem Flair łączy sztukę cyrkową z założeniami ofensywnymi. Jedna z najważniejszych umiejętności zapewni nam/kompanom niewidzialność. Lionhead podkreśla, że Flair będzie idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie magiczną atmosferę – dobre show.

 

Przypomnę, że Fable Legends pojawi się także na komputerach klasy PC. Gra ma przyciągać nas do Windowsa 10. Co więcej, jest to projekt free-to-play. Projekt, jaki przy korzystnych warunkach przetrwa na rynku całą dekadę. Tak, programiści przygadują liczne rozszerzenia.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]