Everybody’s Gone to the Rapture jednak pojawi się na PC?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Everybody’s Gone to the Rapture jednak pojawi się na PC? - gamedot.pl

Przygodowe Everybody’s Gone to the Rapture pierwotnie miało zadebiutować na komputerze klasy PC – ostatecznie to Sony zainteresowało się projektem studia The Chinese Room (ekipa SCE Santa Monica oferowała wsparcie; tak, twórcy cyklu God of War). I tak ubiegłoroczna, sierpniowa premiera dotyczyła tylko i wyłącznie konsoli PS4.

 

Co warte podkreślenia, Everybody’s Gone to the Rapture nadal jest obecne w bazie aplikacji przy platformie Steam. Ba, możemy napisać też o pewnej aktywności. W ostatnich 48 godzinach mieliśmy dwie aktualizacje – dodano choćby charakterystyczny banner.

 

 

Oczywiście na ten moment to tylko dość zwyczajna plotka (zawsze lepiej poczekać na oficjalny komunikat) – choć oczywiście wspomniana aktywność jest naprawdę mocnym dowodem. Może Sony zapaliło zielone światło w kontekście komputerowej premiery.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Video Game PS4

Jumanji The Video Game PS4

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko...

179,99Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl