Enter the Gungeon świetnie się sprzedaje! Mamy nowy indie-hit

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Enter the Gungeon  świetnie się sprzedaje! Mamy nowy indie-hit - gamedot.pl

Enter the Gungeon to jedna z pierwszych niespodzianek tego roku. Połączenie staroszkolnej strzelaniny, w ktorej ważnym elementem jest omijanie przycisków, z eksploracją dungeonów zaskakująco dobrze się przyjęło. Tak dobrze, że twórcy z Dodge Roll pochwalili się już, że sprzedali ponad 200 tysięcy egzemplarzy!

 

Mamy zatem do czynienia z kolejną w ostatnich latach historią od zera do bohatera, której gwiazdą jest gra o której nikt jeszcze kilka tygodni temu nie słyszał.

 

 

Warto teraz podzielić te 200 tysiecy sprzedanych kopii przez pięć osób robiących Enter the Gungeon. Dobrze na tym wyszli - i dobrze, bo należy im się! Spróbójcie też sami tego tytułu, jest już dostępny na PC i PS4.

 

źródło: eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Deus Ex: Human Revolution PS3 (gra używana)

Deus Ex: Human Revolution PS3 (gra używana)

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl