E3 2015: Nowy zwiastun Disney Infinity 3.0 z postaciami z sagi Star Wars

Bartosz "Królik" Królikowski - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
E3 2015: Nowy zwiastun Disney Infinity 3.0 z postaciami z sagi Star Wars - gamedot.pl

Sony na swej konfernecji zapowiedziało nowy pakiet figurek do gry Disney Infinity. Młodzi gracze dzięki nowemu pakietowi będą mogli na swojej konsoli rozegrać sceny znane ze wszystkich części sagi stworzonej przez George Lucasa. 

 

Co ciekawe Disney Infinity w założeniu jest grą dla dzieci, a prezentujący stwierdził, iż w grze świetnie będą się bawić fani starej sagi. Pytanie, czy większość z nich nie jest lekko koło czterdziestki?

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 XONE

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 XONE

Tony Hawk's™ Pro Skater™ 1 + 2 Przeżyj na nowo przygodę z najbardziej kultowymi symulatorami deskorolki w historii. Zagraj w odświeżone gry Tony Hawk’s™...

189,00Do sklepu

0 Komentarzy

Bartosz "Królik" KrólikowskiBartosz "Królik" KrólikowskiGracz od dziecka. Gra na wszystkim o ile to nie Xbox. Traci pół życia na granie, a drugie pół na pokazywanie gier innym. Wydaje całe swoje pieniądze na pierdoły, a PS4 jest jego pierwszą samodzielnie zakupioną konsolą. Największa gwiazda w zespole.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl