Dying Light: Premiera w lutym 2015

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dying Light: Premiera w lutym 2015 - gamedot.pl

Smutna wiadomość dla tych, którzy mieli nadzieję zagrać w Dying Light jeszcze w tym roku. Techland poinformował, że gra trafi do sklepów  dopiero w lutym 2015. Powód tej obsuwy jest oczywisty - twórcy chcą dopracować swój tytuł tak abyśmy otrzymali satysfakcjonujący nas produkt:

 

Nowa data premiery pozwoli nam w pełni zrealizować naszą wizję innowacyjnej gry „open world”. Nie będziemy zmuszeni pójść na ustępstwa na żadnej z pięciu platform, na których pracujemy. Dla Was oznacza zaś, że otrzymacie wyjątkową i dopracowaną grę, która z nawiązką wynagrodzi oczekiwanie.

 

Dying Light ukaże się na PC, PS3, PS4, X360, i Xone. Już w ten weekend możemy liczyć na to, że Techland pokaże coś ciekawego podczas CD Action Expo, na które serdecznie Was zapraszamy.

 

 

Źródło: informacja prasowa

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon XONE

Yakuza Like A Dragon XONE

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl